Stravovanie šteniatka

Dobrý deň, čím by ste kŕmili 7 týždňové šteniatko moskováka? Viem, že 5xdenne granulky v menších porciách... Ale len granulky?? Bude mu to stačiť? Má 11kg...nemám aspoň do jedného kŕmenia pridať ku granulkam napr.varenú ryžu alebo cestoviny? Poradíte prosím skúsení? Ďakujem.... Nechcem nič zanedbať ani mu ublížiť nesprávnou stravou... Granulky máme kvalitné...
Reklama
Majola
pred 4 rokmi
ja by som sa skor priklanala k nejakej štavnatej konzerve. Podla mna su lepšie ako ,,suche,, granulky
hedvika
pred 4 rokmi
ku kvalitným granulkám aj nejaké kvalitné konzervy :) 7 meačnému už možete, napr. spomínaný Brit
Lucia K.754
pred 4 rokmi
Brit dávame aj my, máme s nimi len dobré skúsenosti :) a naším hafanom moc chutili i tie štenacie, a teraz i dospelé
elanor
pred 4 rokmi
úplne malému sme dávali vždy 3x denne, potom 2x, a zamiešať s konzervou, niekto dáva paštiky, kapsičky atď, Brit má super výber a naozaj kvalitné
Hannnka55
pred 4 rokmi
viesco, konzervy davam tieto krmivo-brit. cz/cs/produkty/psi?brand=6757-brit-mono-protein a k tomu granule tiez od nich. nedavam rozne znacky, pride mi zbytocne kombinovat ine vyrobky.
Peťa šimková
pred 4 rokmi
Hanka, a ako to kombinuješ? rovnaká značka, alebo nezáleží?
Hannnka55
pred 4 rokmi
robili sme to podobne. granulky primiešať s konzervou, aby lepšie chutili :) maličký si rýchlo zvykol
Henrietka
pred 4 rokmi
ja som to robila intuitivne. Bud som dala konzervu, alebo som niečo uvarila ako pišeš. Bud som ku granulkam pridala ryžu, cestoviny, alebo ešte nejaky kusok masa a zakvapla som to lososovym olejom
Blog Fórum