Pomoc pri dodavateloch maska pre nasich psikov

Ahojte, s barfovanim iba teraz zacinam este som v teme novacikom. Masko kupujem od masiara ale uz som natrafila na zopar par e-shopov zamerane prave na barfovanie. Chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s niektorymi dodavatelmi napr. Barfer.sk Dakujem ☺️
Reklama
Henrietka
pred 4 rokmi
maso normalne kupujem v obchode a vačšinou večer, kedy maju akciu na kuracie krky, vnutornosti. Potom ich psovi varim s ryžou, lososovym olejom
Majola
pred 4 rokmi
maso pre psa kupujem v masiarstve, teda kridla, krky a vnutornosti. Konzervy a granule vačšinou objednavam z interneru a dovezu mi to domov
Mareri
pred 4 rokmi
ja ho kupujem tam, kde kupujem aj pre nas. Len kupim viac. A varim ho zvlast a pridavam do toho lososovy olej
Mirabela88
pred 4 rokmi
Pekný deň prajem, ja som teraz pozerala tú stránku Barina, ale tam vôbec nie sú žiadne údaje o tom mäsku, ja chodím do Rovinky - majú mäso z českej firmy Do psí misky, celkom spokojnosť, ale tiež som začala teraz kupovať viac v obchodoch a slovenského pôvodu, aj keď je to finančne náročnejšie :o(, u mäsiara sa dá najviac zohnať kuracie, hovädzie, bravčové a to môj psík nemôže, takže je to veľmi zložité, máte ešte niekto v BA odporúčania na dobrého mäsiara so širokým výberom?
Majola
pred 5 rokmi
dava sa to psom uplne od šteniatka, tj.od narodenia, alebo kedy je najlepšie začat s granulkami, konzervami?
Henrietka
pred 5 rokmi
doma mame 3 ročneho Feriona ( labrador) a od šteniatka dostava iba granule a konzervy. Občas piškot, kusok masa, šunku, ale nič viac. Ani zbytky po nás, ani jedlo čo my jeme ( teda občas mu daju deti kusok niečoho čo jedia). Posledny pol rok dostava okrem toho aj canvit chondro, klbova vyživa a inak nič viac mu nedavame.
Zachy
pred 6 rokmi
Urcite by som nedoporucoval kupovat psovi surove maso z retazcov ktore je balene a vacsinou precestuje pol zemegule kym sa k vam dostane. Som masiar a viem ako to v retazcoch chodi papier znesie velmi vela... odporucam aby si vas oblubil nejaky miestny masiar v masiarstve a vyhovel poziadavkam.. maso by malo byt minimalne premrazene! Kym ho havkovi ponuknete...Kvalitne a nase s povodom slovenskym tym myslim nie len tu delene ale aj chovane a zabite kontrolovane slovenskymi veterinarmi...tu su normy dost prisne co sa tohto tyka... a barf e shopy? To je pre obmedzenych blavakov bez urazky to radsej ten supermarket...
Gigi
pred 6 rokmi
Ahoj. Mne sa osvedcil Barina. Spokojnost s vyberom, promptnostou aj kvalitou. Niektore vyrobky maju aj v polkilovom baleni. Vacsie si rozdelujem sekerou :-). Neviem, ake velke zasielky beru, ja beriem od nich tak okolo 10 kil naraz, ale mensie bjednavky pod trebars 5 kil by sa asi ani neoplatilo objednavat. A to zvladne aj mensi mrazak)))
Peter248
pred 6 rokmi
Ahoj. My barfujeme už 5 rokov. Občas dámeaj nejaké "mäsové balíčky", ale väčšinu stravu kupujeme aj tak v lidli, majú tam v akcii rôzne ryby, mäsové mletiny, kuracie srdcia, pečene, krídla, chrbty, tak isto zajace, morčacinu atď. A pes má výborné výsledky krvy, peknú srsť. Inak čo sa týka dodávateľov tak treba pogoogliť hlavne či nemáš nejakú predajnu v okolí alebo ako ti budú vyhovovať závozy. Záleží aj od toho koľko máš psov a aký veľký mrazák, pretože niektoré firmy predávajú iba väčšie množstvo a ak to nemáš kam dať tak sa musíte dohodnúť viacerý a rozdeiť si to. Keď si toto všetko pozisťuješ, tak sa ti okruh dodávateľov dosť zúži.
Blog Fórum