Krmenie Border Collie

Ahojte. Zdravim vsetkych. Potrebovala by som pomoc mame 6mesacneho BC a mam problem dostava granule calibra puppy junior a do 6mesiacov je napisane kolko g atd. Ale dalej nie. Kolko sa ma davat od 7 mesiacov? Mam pocit ze nerastie... Ci uz od 6m uz len tak pomenej? Kto ma skuaenoti prosim poradte.dakujem!
Reklama
Henrietka
pred 5 mesiacmi
nikdy som o nich nepočula, je to nějaka novinka?
Mareri
pred 10 mesiacmi
mame 8 mesačne štena kratkosrsteho jazvečika a od začiatku mu davame ib akonzervy. ked mu dam granule, ovonia a ide preč. Akože nechapem! Ale ked mu dám konzervu, zožerie ju hned
Majola
pred rokom
skus aj nejake konzervy. Niektore su naozaj velmi dobre, štavnate,plne masa, kolagenu, štavy
elanor
pred rokom
nám nerastla cane corso sucka az po vyskusani premium by nature od brit zacala pekne priberat:) borderku ma zase sestra, mali dost problem s travenim, tam zase pomohli konzervy mono protein
Natalia Lukacova
pred rokom
Ano, samozrejme, overene mám Brit care granule, najviac chutili tie s lososom
Kikina952
pred rokom
ahoj, prosim ta, mozes mi doporucit nejake premiove granule? mas nejake overene? my nemozme tiez najst tie spravne stale :(
Natalia Lukacova
pred rokom
v takych pripadoch ked nerastie, mozno aj zmenit typ granul, zancku, alebo zlozenie. Kupit nejake super premiove s kvalitnym zlozenim.