Doplnok stravy na podporu kĺbov

Aké používate doplnky na kĺby?
Reklama
Majola
pred 4 rokmi
niečo na vyčistenie zubov pre dospeleho psa by ste vedeli poradit?
Peťa šimková
pred 5 rokmi
su to Brit functional snack
Natalia Lukacova
pred 5 rokmi
a ake specialne prosim ta? to by ma zaujimalo
Peťa šimková
pred 5 rokmi
my mame teraz specialne pamlsky, co podporuju klbiky a su skvele, hlavne nasmu dost chutia lebo je velmi vyberavy
Natalia Lukacova
pred 5 rokmi
Baby a doplnky davate od veterinara? myslim nejake tabletky a podobne...lebo to ja moc nechcem do nasho davat, skor nejak prirodne doplnat potrebne latky..
aramis
pred 5 rokmi
my mame labradora - 2 roky mal v juni a teraz sme na výžive canvit chondro maxi ako preventívne opatrenie proste chceme vyživiť kĺby čo najviac nakoľko labradory sú na kĺby extra citlivé a ten náš je rodinný pes, ktorý je vonku takmer stále a behá s deťmi aj priateľom neustále a v akomkoľvek teréne
LaRa LaDa
pred 5 rokmi
Používam Chondromix Natural Dog. Klbová vyživa s ovčím tukom. Je to novšie na trhu ale super. Mám 10ročnu fenku a po užívani po týždni akoby ožila, behá, je aktívna. www.natureca.eu
ivka6
pred 7 rokmi
Ja som sa pýtala skôr pre kamarátku. Má buldoga okolo 5 rokov.
hanka36
pred 7 rokmi
Kellee, a pre šteniatko, 12 týždňov, veľmi aktívne? Čo by si pre neho odporučila? Chceme začať barfovať, tak nejaké chrupavky alebo sú aj nejaké iné doplnky?
kellee
pred 7 rokmi
v prvom rade treba napisat na co konkretne, aky je pes stary, ci je zdravy a ci je v zatazi alebo nie, doplnkov na klby je vela
Blog Fórum