Západné Slovensko

Ahojte, budem rada ak sa podelíte o svoje tipy na výlety - Západné Slovensko :)
Reklama
Zuzana - PesBruno.sk
pred 5 rokmi
Vrch Skalnatá

Vrch Skalnatá patrí medzi sedemstovky Malých Karpát. Vo výške 704 m. n. m. ponúka panoramatický výhľad na celé Karpaty a ešte aj o kúsok ďalej. Charakterizuje ju strom, ktorý tu stojí osamote a dodáva miestu príjemných charakter. Zo Skalnatej možno ľahko rozpoznať aj tri najvyššie kopce tohto pohoria – Záruby, Vápennú a Vysokú.


https://www.pesbruno.sk/blog/961/tip-na-vylet-so-psom-vrch-skalnata
labkynacestach.sk
pred 7 rokmi
Toto už je skôr južné Slovensko ale oplatí sa navštíviť.https://labkynacestach.sk/vylet-so-psom-maly-dunaj-alba-regia/
Lokalita Alba Regia je v obci Jahodná pri Galante, psíky sa môžu kúpať v Malom Dunaji,dá sa pekne prechádzať aj najesť.
Le
pred 7 rokmi
Ahojte ...my sme boli na vylete na Tematine ...je to pekna zrucanina ...tura trva cca 1 hod ...je to vhodne aj pre male deti ...na hrade maju aj misku pre psa ...da sa tam opekat ...parkovali sme na Bezovci kde sme boli na kave ..v penzióne bol vstup psom zakazany ale dalo sa sedieť vonku kde to nebol problem
Pavel-6
pred 7 rokmi
7Niki7 - Ďakujem. Nešlo mi o výstavnú fotku, len na tej prvej fotke mala takú bull postavu, tak som bol zvedavý ako vyzerá normálne postojačky :)
7Niki7
pred 7 rokmi
No ona v konečnom dôsledku aj má postavu po ocovi ( stafford ). Akurát čo vidím z ovčiačky je typ srsti, papuľku ( akurát ju nemá tak predĺženú ako ovčiak ) a uši. Čo si myslíš ty? :)) Keď je vo "švungu" a niečo zahliadne, tak krásne vystreto stojí a vtedy je to pekne vidieť. Ak ten moment zachytím pošlem foto ;o)
7Niki7
pred 7 rokmi
Pavel, posielam fotku v stoji. Nie je síce úplne narovnaná, ale takú som zatiaľ nenašla. No a na povel nevie stáť ako výstavný psík. :)) .. Pekný deň
7Niki7
pred 7 rokmi
Ja som teraz v práci, tak ti pošlem aspoň jednu na pobavenie, ktorú mám v mobile. Keď budem doma prelustrujem PC, poprípade ju odfotím a pošlem :))
Pavel-6
pred 7 rokmi
7Niki7 - Krásny pes. Nemáš fotku kde ju vidno celú v stoji?
7Niki7
pred 7 rokmi
Ahojte.
Zrúcaninu Gýmeš vrelo odporúčam aj ja. Mám Kríženca Stafforda a Nemeckej ovčiačky. Túru si absolútne užívala celý čas. Bez problémov ju zvládla, až na to 12% stúpanie na konci. Tam trošku zaostávala. Stiahla 2 litre vody. Aspoň som dole išla ľahšia :)) .. Cestou tam nevedela obsedieť, tak sa tešila a cestu domov celú v tichosti preležala. V prílohe posielam malú ochutnávku :))
Pavel-6
pred 7 rokmi
Tatranský expres pri Smoleniciach. Jedná sa o legendárny vlak ktorý kedysi spájal Bratislavu a Tatry. Dnes sa jeho pozostatky nachádzajú v lese pri Smoleniciach. Nechápem ako sa tam dostali, ale my sme z toho mali celkom zaujímavú túru, keďže sme nemali mapu, len textový návod ako ho nájsť v štýle za veľkým dubom doľava :D Do prílohy prikladám orientačnú mapu.
Slížo
pred 7 rokmi
Odporúčame CHKO Dunajské luhy v okolí obce Bodíky :) Užijete si príjemnú prechádzku lesom v okolí spletitých dunajských ramien. Rovinatý terén v pohode zvládnu i staršie psíky.
Slížo
pred 7 rokmi
Odporúčame CHKO Dunajské luhy v okolí obce Bodíky :) Užijete si príjemnú prechádzku lesom v okolí spletitých dunajských ramien. Rovinatý terén v pohode zvládnu i staršie psíky.
Slížo
pred 7 rokmi
Odporúčame CHKO Dunajské luhy v okolí obce Bodíky :) Užijete si príjemnú prechádzku lesom v okolí nádherných spletitých dunajských ramien. Rovinatý terén v pohode zvládnu i staršie psíky.
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Mŕtve rameno Dunaja - od Botanickej záhrady prakticky až k Devínu sa viete poprechádzať pri pobreží tohto ramena je tam veľmi pekne s množstvo miest na zastavenie posedenie poplávanie si.
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Hrad Devín - aj keď do areálu pes nemôže, pod hradom sa dá veľmi dobre poprechádzať taktiež viete prísť k Morave alebo mŕtvému ramenu Dunaju, kde sa psíky môžu v teplých dňoch schladiť a vyblázniť.
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Hrad Červený kameň - my sme ho navštívili, keď tam bol festival zabudnutých remesiel, čiže sme sa zabavili aj my aj naše dve baby :) Pekne sme sa poprechádzali a ponaháňali po nádvorí, vnútornom a vonkajšom areáli.
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Hrad Gýmeš - na túto zrúcaninu hradu sa viete dostať dvomi cestami, kratšou z dedinky Kostoľany pod Tríbečom alebo dlhšou a upozorňujem, že náročnejšou z dedinky Jelenec. Ak si vyberiete trasu z Jelenca môžete si spraviť mini zastávku pri jazere pod hradom :)
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Čachtický hrad - táto zrúcanina hradu preslávená grófkou Alžbetou Báthoryovou určite stojí za videnie cesta naň je úplne nenáročná a výhľad je nezabudnuteľný :)
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Vodný mlyn v Jelke - na juhozápade Slovenska, vhodné pre všetkých chlpáčov, čo majú radi vodu. Kým napríklad páničkovia budú jesť v reštaurácii rovno pri mlyne psíkovia sa môžu šantiť v malom Dunaji.
Ve Shandor
pred 7 rokmi
Devínska kobyla - rozsiahlý les medzi Devínskou Novou Vsou a Dúbravkou, je tam množstvo cestičiek a miest na grilovanie, leňošenie alebo lúk na dogfrisbee alebo skúšanie trikov :)
Blog Fórum