Kĺbová výživa

Dobrý večer, chcela by som sa poradiť ohľadom kĺbovej výživy pre psa. Je to 4 a pol ročná fenka, kríženec maltezáka a yorkšíra. Často sa je stáva, že pri chôdzi/behu jej vyskočí jabĺčko na niektorej labke a preto rozmýšľam nad kĺbovou výživou. Berie aj tabletky na epilepsiu, preto som sa chcela poradiť, či má niekto skúsenosti. Ďakujem pekne
Reklama
Majola
pred 4 rokmi
tak sme skusili canvit chondro a pravda je, že už po 3 mesiacoch bolo vidno zmeny v chodzi a behani
hedvika
pred 4 rokmi
skúste tie, čo som spomínala alebo ešte brit fresh
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?brand=275666-brit-fresh-nov&productType=6798-konzervy
ale nedávajte celú, vždy kúsok ku granuliam
Henrietka
pred 4 rokmi
kludne to možete davat aj preventivne
elanor
pred 4 rokmi
to brit paté and meat sú konzervy? ja práve hladám nejaké kvalitné, tie čo berieme teraz nášmu velmi chutia, ale mám pocit, že má potom takú food kómu :/ nejaké zdravé, chutné a energetický hodnotné....
hedvika
pred 4 rokmi
takisto mám dobré skúsenosti so značkou Brit, granule dávame care a od vianoc (darček:) teraz beriem paté n meat, okrem energie má pes aj lepšiu srsť
Majola
pred 4 rokmi
za ako dlho bolo vidno zmeny a psovi to pomohlo?
Mareri
pred 4 rokmi
na to, aby si davala vyživu na klby nepotrebuješ konzult od veterinara. Kupiš to takmer všade a ked ho budeš davat pravidelne, tak to pomože
Henrietka
pred 5 rokmi
od kedy, od akeho veku psa je potrebne ju davat? Alebo sa to dava iba ak su problemy? AKo to je?
Mareri
pred 5 rokmi
deli sa klbova vyživa pre psov podla plemien a vahy, alebo nie?
Majola
pred 5 rokmi
strava pre psa sa vybera podla plemena, vahy a velu psa. A tiež podla toho čo mu najviac chuti
Mareri
pred 5 rokmi
zaleži aj na tom, akeho maš psika, aku rasu, vek a kolko važi. My davame krmivo Brit aj psovi, aj mačičke.
Majola
pred 5 rokmi
jako dlho davate vašim psikom doplnok canvit chondro. A kde sme u toho, hned sa opytam, ake krmivo, granuilky mu davate?
aramis
pred 5 rokmi
Neskúšala si si to prejsť s veterinárom? My zvažujem canvit chondro super ale máme ešte len šteniatko, kvôli tomu že labradori sú náchylnejšie a chceli by sme prejsť prípadnej osteoartritíde alebo celkovo ochoreniam kostí. Ale ak si pozrieš recenzie tak väčšina nás psíčkarov funguje na canvite chondro tak skús - určite mu týmto neublížiš ;)
Blog Fórum